פרופיל חברה

קבוצת "יסודות הזהר יזמות וניהול פרויקטים בע"מ" הינה חברת נדל"ן העוסקת בבניה, ייזום ושיווק של פרויקטים בתחום המגורים המסחר והמלונאות.

החברה פועלת בצורה יסודית ומקצועית על מנת לקדם פרויקטים ומעסיקה את מיטב בעלי המקצוע הרלוונטיים כגון משרדי עורכי דין, משרדי אדריכלים, יועצים מקצועים וכדומה תוך שימת דגש על רמת מקצועית ורמת שירות גבוהים במיוחד לקהל לקוחותיה.

בעלי ומנהלי החברה הינם בעלי ניסיון עשיר בתחומים מגוונים, ביניהם אנשי נדל"ן עם רזומה עשיר של הצלחות, אנשי הייטק, מומחי שיווק, מכירות  ופיתוח אורבאני, אשר בוחנים עשרות פרויקטים לפיתוח, ובוחרים מביניהם את בעלי פוטנציאל ההצלחה הגדולה ביותר. 

 

תחת המותג “Time2Tama”  מעניקה החברה שרות וטיפול מלא בניהול ויזמות של פרויקטים בתמ"א 38 מתחילתו ועד לסיום הפרויקט.

צוות הקבוצה מורכב מכלכלנים, אדריכלים ואנשי תכנון וביצוע בעלי ניסיון עשיר ומגוון בכל שלבי הפרויקט, מהווים one stop shop בפרויקטים בתמ"א 38, 

החל מכתיבת הפרוגראמה ראשונית, תכנון הפרויקט ואישורו מול הגורמים הרלוונטיים וכלה בביצועו ומסירתו על פי לוחות הזמנים תוך שמירה של איכות גבוה ללקוחותנו.

 

 

אבני היסוד בקבוצה, מיום היווסדה, הינם שמירה על ערכי מצוינות, יושרה, התחדשות וחדשנות וכול זאת תוך עבודת צוות והקפדה על שביעות רצון הלקוחות. 

צור קשר

נשמח לשמוע מכם.

טל. משרד: 03-6440600 

פקס משרד: 03-6006400

דוא"ל : time2tama@gmail.com 

 

או מלאו טופס למטה ונחזור אליכם בהקדם...

Success! Message received.